Podporte nás

dobrovolnictvo, bratislava, chcem pomoct,

Od svojho vzniku zapájame obyvateľov Bratislavy a Bratislavského kraja do aktivít v prospech mesta a ľudí, ktorí to potrebujú a učíme organizácie, ako s dobrovoľníkmi pracovať. Prepájame organizácie a dobrovoľníkov, komunikujeme s dobrovoľníkmi a organizáciami, vzdelávame a informujeme ich, oceňujeme a podporujeme dobrovoľníkov a ich koordinátorov, vytvárame nové dobrovoľnícke programy, spolupracujeme so školami. Posúvame dobrovoľníctvo v Bratislave a v Bratislavskom kraji stále o kúsok vyššie. 

Bratislavské dobrovoľnícke centrum nie je zárobkovo činná organizácia. Patríme teda k organizáciám, ktoré na svojich službách nezarábajú. Registrácia dobrovoľníkov aj organizácií u nás je úplne zdarma. Rovnako zdarma poskytujeme poradenstvo pre organizácie, vzdelávame a hľadáme dobrovoľníkom a zapájame ich do dobrovoľníckych akcií. Finančný dar, ktorý nám poskytnete je určený na administratívu, externé a odborné služby, kvalitných školiteľov, na podporu, vytváranie a udržiavanie kvalitných dobrovoľníckych programov a na podporu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok. 

Postup krokov sa mierne líši podľa toho, či % z dane chce poukázať fyzická osoba (zamestnanec, alebo osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie) alebo právnická osoba. My vám povieme, ako na to

Tešíme sa, že chcete dobrovoľne venovať svoj čas tým, ktorí to potrebujú. Aby ste si mohli prezerať dobrovoľnícke ponuky, musíte byť prihlásení. Ak ešte nemáte vytvorený dobrovoľnícky profil, prosím zaregistrujte sa u nás!

Vďaka Vašej pomoci budeme môcť šíriť DOBRO cez našich DOBROvoľníkov v Bratislavskom kraji. Je to veľmi jednoduché: môžete nás podporiť jednorázovo alebo sa staňte našim pravidelným darcom. Vďaka vašej podpore zabezpečíme napríklad..

Možnosťou, ako finančne pomôcť a podporiť tak dobrovoľníctvo je reklamné umiestnenie loga Vašej firmy na našom webe. Radi Vám vystavíme faktúru a Vaša firma si môže fakturovanú čiastku odrátať zo základu dane.  Viac info na 0918 648 175 alebo na info@dobrovolnictvoba.sk 

Pro Bono službou

Stále hľadáme profesionálov, jednotlivcov alebo firmy, z rôznych oblastí, ktorí nám pomôžu pri našej práci a zdarma poskytnú svoje zručnosti v prospech BDC: napríklad účtovníkov, grafikov, PR manažérov, fundraiserov, školiteľov, slovenčinárov, angličtinárov, a mnoho ďalšieho. Ozvite sa nám!

Adopciou jedného z našich projektov

Adopciou projektu podporíte myšlienku a rozvoj dobrovoľníctva ako takého. Adoptovať si môžete napríklad: vzdelávací projekt Druhá streda, Večerná škola, Dobrovoľníctvo na školách alebo Zoznamka s dobrovoľníctvom; Bratislavský týždeň dobrovoľníctva; Trh dobrovoľníctva; dobrovoľnícky program Som tu pre teba alebo Rýchla rota, projekt oceňovania dobrovoľníkov Srdce na dlani a ďalšie. Ozvite sa nám, radi Vám poskytneme ďalšie informácie na info@dobrovolnictvoba.sk